مجله اینترنتی

پیشنهاد ویژه تبلیغات اینترنتی پایگاه تخصصی فوتبال ایران و جهان شبکه اینترنتی برندها


فوتبالیست برتر
جهت مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید.

تاریخ ثبت: 1394/02/15   -   بازدید: 1427 مرتبه

بهترین مثلث های هجومی هزاره جدید


موضوع: فوتبالیست برتر

 مهاجمان از محبوب ترین بازیکنان در فوتبال به شمار می آیند که معمولا قیمت آنها نیز بیشتر از بازیکنان دیگر پست ها است. تیمی که خط حمله قوی دارد حتی اگر در خط دفاعی ضعیف باشد می تواند به پیروزی در یک بازی امیدوار باشد البته منظور ما از خط حمله قوی یک بازیکن نیست بلکه دو و یا در این گزارش سه بازیکن منظور ما است که می توانند با حرکات ویرانگر خود هر خط دفاعی را به لرزه درآورند.

معمولا وقتی از خط حمله سخن به میان می آیند همه ذهن ها متوجه یک بازیکن و در نهایت دو بازیکن می شود اما در این گزارش می خواهیم درباره خطرناک ترین مثلث های هجومی فوتبال جهان در هزاره جدید سخن به میان آوریم. مجله سرشناس فرانس فوتبال در گزارشی از شاخص ترین و بهترین مثلث های هجومی فوتبال جهان در هزاره جدید که بازیهای درخشانی به نمایش گذاشته اند و   افتخارات زیادی برای تیم های خود به ارمغان آوردند سخن به میان آورد.

فرانس فوتبال در این گزارش خود تاکید کرد که منظور او مثلث های است که مدافعان هر تیمی برابر آنها ناتوان بودند و می توانستند با همکاری باورنکردنی خود دروازه حریفات را باز کنند. در این گزارش آمده است که احتمال داشت در یک بازی دو بازیکن از این مثلث هجومی کنترل شوند اما در نهایت سومی کار خود را می کرد و زمینه را برای پیروز شدن تیمش فراهم می کرد. در کل می توان گفت که متوقف کردن این مثلث هجومی کار بسیار سختی است و این به خاط توانایی بسیار بالای آنها است.

در زیر به خطرناک تریم مثلث های هجومی فوتبال اروپا در هزاره جدید اشاره می کنیم:

1-لیونل مسی، لوییز سوارز و نیمار

مثلث هجومی

 در حال حاضر خطرناک ترین مثلث هجومی فوتبال جهان به شمار می آوردند و متوقف کردن این سه بازیکن بسیار سخت است. تا قبل از اینکه نیمار به بارسلونا بیاید مسی مرد شماره یک خط حمله آبی - اناریها بود. این بازیکن برزیلی پس از کش و قوس های زیاد پیراهن آبی-اناریها را برتن کرد. وقتی نیمار به بارسلونا پیوست همه می گفتند که او با مسی زوج بسیار خطرناکی را تشکیل خواهند داد و متوقف کردن این دو بازیکن بسیار سخت است.

نیمار و مسی در نخستین فصل حضور خود در آبی - اناریها نتوانستند بازیهای خوبی را برای این تیم به نمایش گذارند و آسیب دیدگی باعث شد تا بارسلونا فصل قبل با هدایت خراردو مارتینو ضعیف کار کند و نتواند هیچ جامی به دست آورد. اما در تابستان بحث پیوستن لوئیس سوآرس به بارسلونا قوت گرفت و در نهایت این مهاجم اروگوئه ای سر از آبی-اناریها درآورد و در آن زمان بود که همه از مثلث خطرناک آبی-اناریها سخن به میان آوردند. این سه بازیکن در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی در بارسلونا داشته اند و متوقف کردن آنها بسیار سخت است.

نیمار گرانترین بازیکن تاریخ بارسلونا است. این ستاره برزیلی با 95 میلیون یورو راهی آبی-اناریها شد. لوئیس سوآرس هم که تابستان سال قبل با بارسلونا قرارداد امضا کرد 80 میلیون یورو برای این تیم هزینه داشت اما قیمت مسی هم که بدون شک بیشتر از این دو بازیکن است و می توان او را گرانترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان دانست. این سه ستاره خط حمله آبی-اناریها در این فصل 88 گل برای این تیم به ثمر رسانده اند تا نشان دهند که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

2. كريستيانو رونالدو ،گرت بیل و كريم بنزما (رئال مادريد)

مثلث هجومی

 لقب ستاره های خط حمله رئال مادرید است. این سه بازیکن با رقم های بالایی به رئال مادرید پیوستند. آنها هر چند در فصل جاری نسبت به مثلث خط حمله بارسلونا عملکرد ضعیف تری داشته اند با این حال باید گفت که متوقف کردن آنها نیز بسیار سخت است به ویژه زمانی که آنها در اوج خود باشند. این سه بازیکن در فصل جاری 82 برای رئال مادرید در رقابت های مختلف به ثمر رسانده اند که این رقم بالایی است. ستاره این سه بازیکن کریستیانو رونالدو است که آمار خیره کننده ای در گلزنی دارد. البته کریم بنزما و گرت بیل در شرایط کنونی به علت آسیب دیدگی نمی توانند برای رئال مادرید به میدان روند.

3. ساموئل اتوئو، تیری آنری و لیونل مسی (بارسونا)

مثلث هجومی

 این سه بازیکن زمانی به خط حمله آبی-اناریها توان و طراوت خاصی بخشیده بودند. اتوئو که با رونالدینیو بهترین بازیها را به بارسلونا به نمایش گذاشت و توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. تیری آنری هم که بعد از درخشش در آرسنال با رقم بالایی راهی بارسلونا شد تا پیراهن این تیم را برتن کند. در آن زمان هم مسی تازه خود را با آبی-اناریها مطرح کرده بود و رفته رفته به ستاره این تیم در خط حمله تبدیل شده بود.

این سه بازیکن بازیهای درخشانی را برای آبی-اناریها به نمایش گذاشتند و توانستند در از سال 2007 تا 2009،  111 گل تیم خود به ثمر رساند تا زمینه را برای قهرمانی این تیم در جام های مختلف مهیا سازند.

4. كارلوس توز، وين روني وكريستيانو رونالدو (منچستر یونایتد)

مثلث هجومی

 سه بازیکنی که شیاطین سرخ الان آرزو دارند که یک روز دیگر آنها را در کنار هم ببینند. این سه بازیکن بازیهای درخشانی را برای شیاطین سرخ به نمایش گذاشتند و مهار کردن آنها برای هر خط دفاعی غیر ممکن بود. کارلوس توس با سرآلکس فرگوسن به مشکل خورد و در نهایت هم نمیکت نشین شد و راهی تیم دوم شهر منچستر شد. کریستیانو رونالدو هم از یونایتد جدا شد و الان برای رئال مادرید بازی می کند.

تنها بازیکنی که از این مثلث باقی مانده است وین رونی است که الان بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو می بندد. این مثلث بهترین آمارها را با منچستر یونایتد به نمایش گذاشت و شایسته قرار گرفتن در این فهرست هستند.

5. ساموئل اتوئو، دیگو میلیتو و وسلی اسنایدر(اینتر)

مثلث هجومی

 بهترین دوران اینتر به حضور این سه مهاجم برمی گردد. اینتردر سال 2009-2010 توانست سه گانه فوتبال اروپا و ایتالیا را به دست آورد. در آن زمان هدایت این تیم ایتالیایی را ژوزه مورینیو سرمربی کنونی چلسی برعهده داشت. مورینیو با این سه بازیکن خط حمله بسیار خطرناکی ساخته بود و توانست اینتر را به قدرت نخست فوتبال اروپا و ایتالیا تبدیل کند.

بعد از جدایی مورینیو دیگر این مثلث اینتر نتوانست روزهای خوبی را تجربه کند و الان دیگر هیچکدام از آنها برای اینتر بازی نمی کنند

6. رائول، زین الدین زیدان و مورینتس (رئال مادرید)

مثلث هجومی

 در فصل 2001-2002 بازیکنان بزرگی برای رئال مادرید بازی می کردند. رائول اسطوره باشگاه رئال به شمار می آید و زین الدین زیدان هم که روزهای بسیار خوبی را با پیراهن این تیم مادریدی تجربه کرد. مورینتس هم که بسیار محبوب بود و هرگاه فرصت بازی به او داده می شد خودنمایی می کرد. مثلث خطرناک رئال مادرید روزهای خوبی را پش سرگذاشت و مهار آنها بسیار سخت بود. آنها در سال 2002 با گل خیره کننده ای که زیدان به ثمر رساند توانستند قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورند.

7.پاتریک کلایورت، ریوالدو و مارک اورمارس (بارسلونا)

مثلث هجومی

 بارسلونا از تیم های است که علاقه زیادی به بازی هجومی دارد و طبیعی است که همواره مهاجمان بزرگی برای این تیم بازی کند. خط حمله آبی-اناریها در آغاز هزاره جدید از قدرت بالایی برخوردار بو. مارک اورمارس بهترین دوران خود را در بارسلونا پشت سرگذاشت. ریوالدو که یکی از بهترین بازیکنان برزیلی تاریخ بارسلونا است و از طرف دیگر هم کلایورت یک تمام کننده بسیار قهار بود.

این مثلث بارسلونا از سال 2000 تا 2002 بازیهای درخشانی را برای تیم محبوب خود به نمایش گذاشتند و از هماهنگی بسیار بالایی برخوردار بودند.

8. فرانچسكو توتي، باتيستوتا، وینچنزو مونتلا (رم)

در سال 2001 رم با این سه مهاجم خود توانست بازیهای درخشانی را به نمایش گذارد و قهرمانی در رقابت های سری A را به دست آورد. توتی در آن سال در نقش سازنده ظاهر می شد و مونتلا و باتیستوتا نیز که نقش تمام کننده را داشتند. رم تا الان مثلثی به این قدرت نداشته است و به همین خاطر هم هست که نمی تواند قهرمانی در رقابت های سری A  را تجربه کند.

9. روی کاستا، شفچنکو و اینزاگی (ميلان)

مثلث هجومی

 اصلا نمی توان تصور کرد که میلان با این هم ستاره به این حال و روز افتاده است. این تیم ایتالیایی زمانی نه تنها قدرت نخست فوتبال ایتالیا بلکه در فوتبال اروپا نیز یکه تازی می کرد و بازی کردن برابر  روسونری بسیار سخت بود. میلان در سال  2003 زمانی که هدایت این تیم را کارلو آنچلوتی برعهده داشت توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با درخشش مثلث هجومی خود به دست آورد. شفچنگو در آن سال بازیهای درخشانی را برای میلان به نمایش گذاشت اما او در نهایت تصمیم گرفت که از تیم محبوبش جدا شود تا بازی در لیگ جزیره را آزمایش کند.

10. نيكولا آنلکا، فرناندو مورینتس و رائول (رئال مادرید)

مثلث هجومی

 ورزشگاه فرانسه هنوز این سه بازیکن را در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2000 به خاطر دارد. در آن سال رئال مادرید توانست به فینال راه یابد. هواداران این تیم اصلا احساس نگرانی نداشتند چرا که بهترین بازیکنان را در خط حمله در اختیار داشتند. رئال مادرید در فینال به راحتی توانست به پیروزی برسد و با سه گل والنسیا را از پیش رو بردارد. در آن دیدار  هم رائول گلزنی کرد و هم مورینتس تا نشان دهند که بازیکنان کلیدی برای رئال به شمار می آیند.

مطالب مرتبط با فوتبالیست برتر جهت مشاهده مطالب مرتبط با فوتبالیست برتر کلیک کنید.

عضویت در کانال تلگرام:
تلگرام

ارسال این مطلب به دوستتان

   
نام شما:  
ایمیل شما:     
      
نام دوست:  
ایمیل دوست:     
صد ضربدر سه =  
 
 


در فیسبوک به اشتراک بگذاریددر توییتر به اشتراک بگذارید

ارسال ایمیل10


منبع: شفقنا

... مطالب مرتبط با فوتبالیست برتر ...

فوتبالیست برتر
عکس بازیکنان معروف در حال خواندن نماز

سایت برونزا این بار برای شما عکس هایی از فوتبالیست های معروف لیگ برتر ایران در حال نماز خواندن ...

ثبت: 1392/06/04 - بازدید: 8835   علاقه: 15 و تنفر: 1


فوتبالیست برتر
اسطوره هایی که باشکوه یا غریبانه رفتند؛؛؛

فرهاد مجیدی که بدون هیچ تردیدی یکی از محبوبترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال بوده، سه شنبه شب در حالی...

ثبت: 1392/08/21 - بازدید: 4684   علاقه: 7 و تنفر: 0فوتبالیست برتر
شغل دوم فوتبالیست‌های ایرانی!(قسمت اول)

فوتبالیست‌ها معمولاً حداکثر تا ۳۵ سالگی می‌توانند به عنوان بازیکن بدرخشند در حالی که مثلاً یک بازیگر، پزشک، وکیل...

ثبت: 1392/05/17 - بازدید: 5820   علاقه: 6 و تنفر: 1


فوتبالیست برتر
کسب و کار ۱۰ فوتبالیست ثروتمند ایرانی

موضوع کسب و کار و فعالیت های اقتصادی، فرآیندی است که اصلا نیاز نیست یک فرد تخصصی در این...

ثبت: 1392/02/19 - بازدید: 4696   علاقه: 5 و تنفر: 0


فوتبالیست برتر
شغل دوم فوتبالیست‌های ایرانی!(قسمت دوم)

گزارش زیر نگاهی است به فعالیت اقتصادی یا به عبارت بهتر شغل دوم فوتبالیست (قسمت دوم) غلام پیروانی شاغلام برخلاف چهره...

ثبت: 1392/05/17 - بازدید: 4516   علاقه: 4 و تنفر: 1


فوتبالیست برتر
آشنایی با محبوبترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان

 فوتبال محبوب و مشهورترین رشته ورزشی در سراسر جهان است و فوتبالیست‌ها هم اغلب از شهرت جهانی برخوردار هستند...

ثبت: 1393/11/25 - بازدید: 2462   علاقه: 3 و تنفر: 0


فوتبالیست برتر
ستارگان جام جهانی فوتبال چه اتومبیل هایی سوار می شوند؟

 از لامبورگینی گرفته تا فراری و آئودی. این ها تنها لیست کوچکی از ماشین هایی است که ستارگان دنیای...

ثبت: 1393/03/24 - بازدید: 2378   علاقه: 3 و تنفر: 0


فوتبالیست برتر
مقایسه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو + عکس

شاید مقایسه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی تا حدی فراگیر و عمومی شده است که دیگر نتوان به کسی...

ثبت: 1392/08/14 - بازدید: 4726   علاقه: 3 و تنفر: 0


فوتبالیست برتر
عکس هایی جالب از کودکی فوتبالیست هایی معروف جهان (قسمت دوم)

سایت برونزا این بار برای شما عکس هایی از کودکی باریکنان مطرح دنیا در دو قسمت  آماده کرده است. قسمت...

ثبت: 1392/07/04 - بازدید: 5550   علاقه: 3 و تنفر: 1


... آخرین مطالب ورزشی ...
بارسلونا
بارسلونا 6-1 پاری سن ژرمن؛ عملیات بلوگرانا

آبی و اناری ها که در دیدار رفت با نتیجه 4-0 شکست خورده بودند، در دیدار امشب با ارائه...

ثبت: 1395/12/19 - بازدید: 1675   علاقه: 1 و تنفر: 0


بارسلونا
وقتی به معجزه ایمان داری

پیروزی دراماتیک بلوگرانا در نوکمپ بدان معنا بود که امیدهای این تیم برای فتح لیگ قهرمانان همچنان زنده خواهد...

ثبت: 1395/12/19 - بازدید: 807   علاقه: 0 و تنفر: 0


بارسلونا
تکرار معجزه بازگشت؛ باز هم نوکمپ (عکس)

بارسلونا در شبی رویایی و فراموش نشدنی موفق شد شکست سنگین دور رفت را جبران کرده و 6 بار...

ثبت: 1395/12/19 - بازدید: 2162   علاقه: 1 و تنفر: 0


بارسلونا
رکوردهای جالب ثبت شده در بازگشت تاریخی بارسا

آبی اناری ها اولین تیمی هستند که موفق شدند با وجود شکست 4-0 در دیدار رفت، به دور بعد...

ثبت: 1395/12/19 - بازدید: 653   علاقه: 0 و تنفر: 0


بارسلونا
واکنش بزرگان فوتبال به پیروزی تاریخی بارسلونا

آنها دور رفت را با شکست 4-0 پشت سر گذاشته بودند ولی در برگشت موفق شدند 6-1 پیروز شوند...

ثبت: 1395/12/19 - بازدید: 476   علاقه: 0 و تنفر: 0


فوتبالیست برتر
مسی آماده برابری با رکورد رونالدو

مسی با زدن 23 گل و کسب 46 امتیاز، بخت اول تصاحب کفش طلای اروپا در سال 2017 است. مسی...

ثبت: 1395/12/18 - بازدید: 751   علاقه: 0 و تنفر: 0


فوتبالیست برتر
شربتی ، صفرزایی و گناه اشتباه فردی

هفته پیش رضا شربتی و این هفته نادر صفرزایی. دروازه بانی که احتمالا وقتی فهمیده که در غیاب میلاد...

ثبت: 1395/12/18 - بازدید: 1786   علاقه: 1 و تنفر: 0


رئال مادرید
خوش شانسی، راموس و قمار خطرناک زیزو

واقعیت این است که کمتر هوادار رئال پس از پایان نیمه اول بازی در سن پائولو به صعود امید...

ثبت: 1395/12/18 - بازدید: 716   علاقه: 0 و تنفر: 0


مارادونا
چرا انتقال مارادونا به رئال مادرید عملی نشد؟

فوق ستاره آرژانتینی در دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی برای بارسلونا، ناپولی و سویا به میدان رفت....

ثبت: 1395/12/17 - بازدید: 721   علاقه: 0 و تنفر: 0


محسن مسلمان
محسن مسلمان چگونه ستاره پرسپولیس شد؟

خیلی بعد از آن شادی گل لوکاتونی طور در لباس سفید و سبز ذوب آهن محسن مسلمان دقیقاً در...

ثبت: 1395/12/17 - بازدید: 767   علاقه: 1 و تنفر: 0


نظر بازدیدکنندگان در خصوص این مطلب

[هنوز نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظرتان نمایش داده می شود.]

نظر شما:  
      
* نام شما:    
* ایمیل:        
شهر سکونت:  
     
* نظر شما:    
* صد ضربدر سه =  
   
      
   
 

تبلیغات

تبلیغات اینترنتی آسایشگاه قم محک بازار مبل دلاوران مجله اینترنتی برندها مجله اینترنتی برندها مجله اینترنتی برندها مجله اینترنتی برندها